#guzelligimizannemizden Etkinligi

Geçen hafta cumartesi günü anneler gününde heyecanla beklediğim #guzelligimizannemizden etkinliğindeydim . İlk etkinliğimdi ve çok merak ediyordum . Etkinliği düzenleyen Ümmühan (instagram @ummuhan_celikel) 2 ay boyunca emek verdi ve harika Shangri-La Bosphorus Otel 'de etkinlik düzenlendi . Davet edildiğim için ve etkinlikte bulunduğum için çok mutlu oldum , teşekkürler Ümmü !   

Firma yetkililerinin de bulunduğu etkinlikte herşey dört dörtlüktü . 


Otel harika manzaralıydı saat 12'de güzel bir kahvaltı yaptık herkes gülümsüyordu , pozitif enerjiyi hisetmemek mümkün değildi . Daha sonra firma yetkilileri geldi ve ürünleri bizlere ayrıntılı şekilde anlattı ve denememiz için bir çok ürün getirdi. Unutmadan  Shangri-la Otelin güler yüzlü personel ekibi ve müdür Anıl Bey'e ilgileri için teşekkür ederim .


Etkinlikte birbirinden güzel blogger arkadaşlarla tanıştım bir çok fotograf çektik aşağıya ekleyeceğim ve onların blog sayfaları takibe alınmaya değer! Ürün incelemeleri için ve etkinlik yazıları için mutlaka göz atın :)
Etkinliğimizde bulunan sponsor firmalar ve web-instagram sayfaları linkleri aşağıda bulunmakta hepsine kocaman teşekkür ederim ! 
            Doğanay Firma Sahibi
                 Şanlı Firması Yetkilisi


                  Rafinera Yetkilisi
               Party Lite Yetkilisi 
               Harmolance Sahibi 


Firmalar :11  Palladio Türkiye https://instagram.com/palladioturkiye/  

21 Revox     http://www.revox.com.tr/  

22  Tavsiye Kanalı   http://www.tavsiyekanali.com/YeniUye.aspx  
25  Tanaçan Kozmetik http://www.tanacan.com/#   47 Partiavm  http://www.partiavm.com/  
Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka