Blogumda Misafirim Var - Rossman #guzelligimizannemizden

Herkese merhaba instagram üzerinden yaptığım çekiliş kazananı @acicikolata gönderdiğim bazı ürünleri yorumladı , işte yorumları kendi kaleminden :) 


@layseerl in bana yolladığı hediyelerin yazısını yazıyorum size 

 tekrar teşekkür ederim kendisine.

 İlk hediyemiz Rival de Young  xxl Volume mascara. Gözlük kullandığım için pek maskara insanı değilim maalesef çünkü kirpiklerim uzun ve camda leke yapıyor ayrıca cama çarpan kirpiklerde ki rimeller dökülme yapıyor ve hiç sevmediğim bir olay! Ama tabii ki hediye söz konusu olunca bol bol denendi incelendi .
 Bence günlük kullanım için gayet ideal bir maskara çünkü orta boyutta uzatma ve hacim verme kapasitesine sahip. Ayrıca cama çarpıp dökülme yapmadığı için de sevdim ben kendisini.
İkinci hediyemiz Rival de Loop far paleti  kahve tonlarını kendime yakıştırmıyorum genelde daha açık tonları ya da pembe tonlarını kullanıyorum makyajlarımda ama herkesin bol bol kullanması sebebiyle sürekli özenip kahve tonlarında ürünler alıyorum . Maalesef bu elimin pek gideceği bir ürün değil çünkü pigmentasyonu çok zayıf rengi çıkartmak için baya bir uğraşmak gerekiyor , kalıcılık konusundaysa orta başarıda diyebiliriz sanırım.

Diğer bir hediye ise Mediwell dudak bakım kremi. Öncelikle kokusuna bayıldım! Küçükken yediğimiz karışık lolipoplar gibi kokuyor J Nemlendirmesi başarılı fakat kutuda olup parmakla sürme işlemi uzun tırnak kullananlar için pek hoş bir şey değil. Ben de uzun tırnak seven biri olarak çok kullanışlı bulmadım bu ürünü. 
  


Tüm bu güzel hediyeler için tekrar teşekkür ederim J
Bende @acicikolata ya güzel - gerçekci yorumları icin tesekkur ederim 
sayfasına aşağıda ki linklerden ulaşabilirsiniz . 


instagram.com/acicikolata

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka