Yumuşak Fırça Kıllı Colgate Mikro İnce Beyazlatıcı Diş Fırçası


Diş ve diş eti hastalıkları ülkemizde ve dünyada en önemli sağlık sorunları arasındadır. Ancak hayatı doğrudan tehdit etmediği için gereken önem verilmemektedir.
Ağız sindirim kanalının girişidir. Ağızdaki olumsuzluklar diş sağlığının bozulmasına, sindirimin olumsuz etkilenmesine yol açar. 
Dişlerin besinlerin parçalanması, öğütülmesi görevlerinin yanı sıra konuşmada ve görünümümüzde önemli etkileri vardır. 

Ağız ve diş sağlığında en önemli iki hastalık diş çürükleri ve diş eti iltihaplanmalarıdır. Diş eti hastalıkları kimi zaman diş yuvasının bulunduğu çene kemiğinin erimesine kadar ilerleyen bir etki yapabilir. Diş sağlığının bozulması vücuttaki diğer organları da etkileyebilir. Dişler neredeyse bütün sistemleri olumsuz etkileyen sürekli enfeksiyon odağı haline gelebilir ve  kalp, böbrek, eklemler vb. yapılarda önemli sağlık sorunlarına yol açar.
Özellikle hassas diş ve diş eti olan kişiler için günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmış.
Derin ve etkili temizlik , sprial fırça kılları ve mikro ince ...
17 kat ince uçlu beyaz fırça kılları diş aralarına ve diş eti çizgilerine ulaşarak etkili temizlik sağlıyor.

Parlatıcı sprial fırça kılları yüzey lekelerinin çıkarılmasına yardımcı oluyor. Diğer fırçalar ile kıyaslarsak diş eti kanaması yapmadı , kılları çok yumuşak . Yaklaşık 1 haftadır günde 3 kere kullanıyorum . 

 Yüzeyde oluşan çay kahve lekelerini temizlemekte ve diş aralarına ulaşmada çok başarılı . Diş hekimlerinin önerisine göre 3 ayda 1 diş fırçası değişmeli ,  3 ay sonrada alabileceğim şuana kadar en memnun olduğum diş fırçası oldu kendisi .

Ayrıca Yumuşak Fırça Kıllı Colgate Mikro İnce Beyazlatıcı Diş Fırçası’ nın gri, mor ve mavi olmak üzere 3 farklı renkte fırça sapı seçeneği bulunuyor. Mikro İnce ailesinin beyazlatıcı diş fırçasına ek olarak Mikro İnce ve Mikro İnce Siyah olmak üzere 2 farklı diş fırçası daha bulunuyor.
Ve Batya Kebudi (tıktık) Colgate için güzel bir tasarım yapmış .

 Watsons aracılığı ile elime ulaştı .


Batya Kebudi ' ye ve Watsons'a teşekkürler . 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka