Reve de Varens

Herkese merhaba !
Bugün size uzun zamandır kullandığım ve beğendiğim bir parfümü tanıtacağım . Öncelikle Alerjik yapıda olduğum için doldurma parfümleri kullanamıyorum , muhakkak orijinal edp olması gerekiyor , kullandığım zamansa parfümün tenime değdiği yerlerde kırmızı şişkinlik kabarma , kaşınma ve yanma oluyor . Ben genelde tatlı ve kadınsı kokuları tercih ediyorum . Baharatlı kokuları kış aylarında kullanırken Çiçeksi ve tatlı kokuları yaz aylarında tercih ediyorum . Tabi parfümler tenden tene zevkten zevke değişiklik gösterebiliyor , başkasında çok beğendiğimiz parfüm bizde aynı kokmayabiliyor . 

Kısaca zevk meselesi ...


Şişesi ve tasarımını çok Şirin buldum hatta bana Victoria Secret parfümlerini anımsattı . 


Reve de Varens çiçeksi  ama çokta feminen bir koku bana göre . Ilk sıkıldığında yoğun bir baharatlı koku oluyor hatta ağır geliyor ama 10-15 dakika içerisinde koku yumuşuyor ve çiçeksi koku oluşuyor. Kıyafetlerde koku kalıyor , gün içinde tende tazelenmesi gerekiyor . 


Çiçek , meyve ve Musk notalarından oluşan Fransız parfümü turunçgil etkisiyle meyvemsi notaları yükseltiyor . Sandal ağacı ve patchouli alt notalarda bulunuyor ve parfümü sıcak bir atmosfere sokuyor . 


Ayrıca '' Lancome La Vie Est Belle Edp '' ye dupe olabilir :) 

Birçok EDP parfüme göre kolay bulunabilirken
 ( watsons , gratis , rossman ) 

fiyatları da çok uygun . 

Rêve de Varens çıkış yılı : 2013.  
100 ml : 44,90 TL 

50 ml : 34,50 TLUDV Hakkında1981’den beri, Ulric de Varens, kadınlara ve erkeklere özel bir parfüm dünyası yaratıyor. Bu yüksek kaliteli parfümler, ulaşılabilir fiyatları sayesinde müşterilerine selektif bir dünyanın kapısını açıyor.
Ürünlerimiz, dünya çapında 90 ülkede, özellikle Fransa ve Almanya gibi ülkelerde başarıyla satışa sunuluyor.
Bütün koku aileleri (çiçeksi, oryantal, tazelik hissi yaratan, meyvemsi, odunsu vb.) değişik temalar altında, (örneğin aşk, seyahat, doğa, fantazi vb.) orjinal kreasyonlarımızda yer almaktadır. Bu sayede, her bir kişi, o an içinde bulunduğu duyguyu yansıtan kokuyu kolayca bulabilmektedir. Örneğin hafif kokuları bahar dönemlerinde, kuvvetli ve yoğun kokuları gece bir partiye giderken kullanabilirsiniz.
Şirketimiz, ünlü parfümcü ve tasarımcılarla çalışmakta. Bunun sonucunda da sizlere en yüksek kalitede ürünler sunmaktadır.
Kokularımızın çoğu, 20 yıldan beri Jean-Claude Ellena tarafından hazırlanmaktadır. Kendisi Yves Saint Laurent ve Cartier gibi dünya çapında tanınmış markalara başarılı ürünler hazırlamıştır.
Bugün, Jean-Claude Ellena, sadece Hermès için çalışıyor ve onlar için Terre, Voyage ve birçok parfümü yarattı. Hermès ile çalışmadan hemen önce ise Cool Water, Kouros, Féminité du Bois ve Dolcé Vita’nın yaratıcısı Pierre Bourdon ile çalışmaktaydı.
Tasarımcımız: 25 yıldır Thierry de Baschmakoff (Aesthète agency) ile çalışmaktayız. Kendisi Paris’in en iyi tasarımcısı olmakla beraber, yakın zamanda Dior, Bulgari, Chaumet, Galliano, Sonia Rykiel, Guerlin, Lacoste gibi ünlü markalara tasarımlar hazırladı.
Markamız, 50 “Beauty” profesyoneli tarafından Yaratıcılık, En iyi koku, En iyi ambalaj, En iyi tasarım dalında 5 Oscar’a layık görüldü (Oscars Cosmetique Magazine)
Güzellik sektöründe hızla zirveye oturan markamız; Eau Jeune, Celine Dion, Pierre Cardin, Adidas ve diğerlerini geride bırakarak “Best Seller” kategorisine yükseldi. (Ac Nielsen Statistics)
Ulric de Varens “Prize of Creative Boldness” ödülüne aday gösterildi ve Fransa’nın en yaratıcı 10 şirketi arasından sıyrılarak bu ödülü Fransa Cumhurbaşkanı onurunda aldı.
Diğer « büyük isimlerin » aksine, Ulric de Varens, reklam giderlerine yapılacak aşırı harcamadan kaçınarak, müşterilerine daha uygun fiyata en yüksek kalitede ürün sunmayı tercih etti.
30 yıldan beri, Ulric de Varens kadın ve erkek için ilk “Made In France” menşeili, geniş yelpazeli ve kaliteli ürün sunan, yenilikçi ambalajları ve cep yormayan fiyatlarıyla tanınan bir marka oldu.
“ Tek arzum, parfümlerimi kullanırken en az benim onları yaratma sürecimde aldığım zevki almanız…”

Ulric de Varens – Başkan


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka