RoC® Estetik Prosedürleri Destekliyor!


RoC® Estetik Prosedürleri Destekliyor!
Artık, yaşlanma karşıtı bakım ürünleri ile botoks ve dolgu gibi estetik dermatoloji prosedürlerinde daha iyi sonucu almak ve uygulamalar arasında süreyi uzatmak mümkün!
Cilt bakımının estetik dermatoloji prosedürlerindekitamamlayıcı rolünü gösteren ilk marka RoC®güvenli ve inovatif ürünleri ile cildi bu uygulamalara hazırlıyor ve uygulamadan daha iyi sonuç alınmasına yardımcı oluyor.
Botoks ve dolgu enjeksiyonlarından hemen sonra kullanılması tavsiye edilen RoC® Pro-Calm Ekstra Yatıştırıcı Bakım Kremi, uygulama sonrası ciltte oluşan kızarıklığın azalmasına yardımcı olur. Enjeksiyon sonrasının daha rahat geçmesine yardımcı olan ürün, uygulamanın hemen sonrasında bile iyi tolere edilir ve toparlanma süresini azaltır.
Kırışıkların düzelmesi için yüze yapılan enjeksiyonuygulamasından 7 gün sonra, tercihen akşamları kullanılmaya başlanması önerilen RoC® Pro-Correct serisi bakım kremleri ise enjeksiyon etkilerinin devamını sağlar; böylece dolgu ve botoks uygulamaların daha uzun süre etkili olmasına yardımcı olur. Hiyalüronik asit enjeksiyonları sonrasında CİLDİN YENİDEN YAPILANMASINI destekler. Retinol ve hiyalüronik asit içeren RoC® Pro-Correct serisi, enjeksiyon uygulaması iyi tolere eder ve uygulama sonuçlarını optimize eder. 
RoC® Pro-Calm Ekstra Yatıştırıcı Bakım Kremi 40ml- 109.-TL
RoC® Pro-Correct Kırışık Karşıtı Canlandırıcı Konsantre Bakım Kremi 30ml – 109.-TL

 -basın bültenidir-


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka