Splat Ağız Bakım Ürünleri
SPLAT – Rusya’nın önde gelen, yenilikçi ve profesyonel ağız bakım ürünlerini üreten ve geliştiren üreticilerinden biridir.
Kendimize ait bilim laboratuvarlarında ve AR&GE merkezimizde benzersiz formüller yaratmak ve geliştirmek için çalışılmaktayız. Günümüzde SPLAT 10’dan fazla Rus ve uluslararası patentlerine sahiptir.
Tüm ürünlerimizin yüksek verimliliği Rusya, Japonya ve AB’de yapılan geniş kapsamlı klinik çalışmalar sonucunda kanıtlanmıştır.
Dinamik gelişen bir aile şirketi olan SPLAT 13 yıllık faaliyetinde Rusya ağız bakım pazarında %14 payına hakim olmuş ve 28 ülkeye ihracat yapmaktadır.
SPLAT ekibindeki 700 cesur, parlak ve açık görüşlü insan dünyayı daha iyiye değiştirmeye mümkün olduğuna inanmaktadır! Dünyada her saniye birileri gülsün ve bu gülüşler asla eksik olmasın diye azimle çalışmaktadır.Ultrakompleks diş macunu hassas dişler için güvenli beyazlık ve komple bakım sağlıyor . Diş etleriniz ve dişleriniz hassas ise gözünüz kapalı alabileceğiniz bir diş macunu diyebilirim . 


Beyazlık sağlama konusunda favori Splat ürünüm yanda gözüken White Plus !

Günde 6-7 kupa çay veya kahve tüketip sigara kullanan biri olarak söylüyorum bunu . Bembeyaz dişler hayal değil mutlaka White Plusu deneyin . Ultrakompleksin beğendiğim yönü diş hasarlarını onarmayı vaadetmesi ve vaadini yerine getirmesi .
 Hassas diş minesi için beyazlatıcı multi aktif içeriğindeki yumurta kabuğundan elde edilen doğal Kalsis ve hidroksiapatit dişleri güçlendiriyor , minerallerle zenginleştirmesine ve diş minesinin yoğunluğunu arttırmasına yardımcı oluyor . 

Klinik bir test sonucunuda sizinle paylaşayım .

Diş temizliği %44 
İltihap Giderme Etkisi %28 
Kanama Durdurucu Etkisi %50
Mineral ile Zenginleştirme %20

Love yazısı ve kalpli görüntüsü ile albenili olan ahududu tadında olan diş macunu ile adı gibi aşk yaşadık . Tam boyunu seve seve kullanmıştım . #guzelligimizannemizden etkinliğinde sponsor olan Splat ilede tanışmam böyle başlamıştı . 

Love diş macunu Perila tohumu ile diş üzerinde oluşan tabakaları ortadan kaldırıyor ve beyazlık sağlıyor. Düzenli kullanmak gerektiğini belirtmeme gerek yok sanırım . 
Sabah ve akşam olmak üzere günde en az 2 kere dişlerimi fırçalıyorum . Önce diş hassasiyetim artmıştı fakat sonrasında  faydası gözle görülür bir hal aldı . 

Ayrıca Splat
SLS , Florür , Triklosan , Klorheksidin , Sakarinat ve Alkol içermiyor .
Splat Blackwood Siyah Beyazlatıcı Diş Macunu


Splat markasında en çok ilgimi çeken macun olmuştu kendisi oysa erkekler içinmiş. Kadın erkek farketmez diyip kulanmaya devam ediyorum . Görselden belli olacağı gibi simsiyah bir macun . İlk başta çok şaşırmıştım . Sonrasında alıştım hatta cazip geldi , farklı ürünler kullanmayı seviyorum  . 
 Huş ağacı kömürü,tat verici stevya,biosol,aktif karbon ve ardıç ekstresi olan diş macunu SLS,alkol,renklendirici(boya) ve florür içermiyor.
Diş ve diş etleri için 2'si 1 arada temizleyici köpük (Naneli)


Splatın köpük diş macununu çantamda taşıyorum . Acil durumlarda gizli kurtarıcım oldu kendisi . Gün içerisinde yemek yedikten sonra hissedilen rahatsızlık , çay kahve içtikten sonra oluşan renk değişikliği ya da ağız kokusu vb. durumlarda kullanıyorum . Hem ferahlatıyor hemde rahatlatıyor . 

  Bende bulunan Nane aromalı aşağıya bırakacağım linke tıklayarak diğer aromalarına da bakabilir içlerinden birini tercih edebilirsiniz . Nane aromalı bittiği zaman ben ahududu olanı muhakak alacağım . Splat ürünlerini incelemek ve kendinize uygun olanını arıyorsanız buraya tıktık yaparak inceleyebilirsiniz . Diş köpüklerinin çeşitlerine bakmayı unutmayın . 
Gratis mağazalarında ve bazı dermokozmetik sitelerde satışı olduğunu da belirtmek isterim . 
Teşekkürler . 2 yorum :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka